ads ads

Dizi Arşivi

(IMDb: 8.3)
Silo dizisi tüm bölümleri 1080p hd Bir kıyamet sonrası kurgusu olan Silo, dünyanın artık insanlar için yaşanamaz hâle geldiği karanlık bir gelecekte geçiyor. Dünya üzerinde toplam nüfus 10.000 kişiye kadar düşerken insanlık hayatını yerin altındaki devasa bir Silo’da sürdürmeye çalışıyor.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Rebecca Ferguson, Common, Harriet Walter, Avi Nash, Rick Gomez
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.8)
Carnival Row - Karnaval sokağı dizisi Hikaye, savaşın sefaletinden kaçan ve her türlü yaratığın (insanlar, vampirler, fantastik yaratıklar) aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Göçmen nüfus hızla büyümektedir. İnsanlar tarafından boyun eğdirilen mitolojik sakinler, hayatta kalabilmek için yasadışı işlere zorlanır. Bir seri katil cinayetler işlemeye başladığında zaten gergin olan halk arasında paniğe neden olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Orlando Bloom, Cara Delevingne, David Gyasi, Karla Crome, Tamzin Merchant
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi
(IMDb: 7.6)
Shadow and Bone Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jessie Mei Li, Archie Renaux, Freddy Carter, Amita Suman, Kit Young
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 6.7)
Terra Nova izle 2149 yılında Dünya gezegeni üzerindeki yaşam, nüfus patlaması ve kirlilk sonucunda yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bilim adamları geçmişi değiştirerek geleceği kurtarmak amacı ile zamanda yolculuk yaparak tarih öncesi döneme gitmenin yolunu keşfederler. Shannon ailesi (Baba Jim, Eşi Elisabeth, ve çocukları Josh ve Maddy) 150 milyon yıl geriye giderek kendilerini "Terra Nova" adlı bölgede bulurlar. İlk insan kolonisi kurulması ve diğer insanlarla karşılaşmaları ile devam eder.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Jason O'Mara, Shelley Conn, Christine Adams, Allison Miller, Landon Liboiron
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Macera
(IMDb: 7.1)
Manifest izle Gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir uçak, yıllar sonra hiçbir şey olmamış gibi geri döner. Uçağın içindeki yolcular, kaldıkları yerden devam etmek için sevdiklerinin kapılarını çalar ancak geride kalan yakınları için aslında yıllar geçmiştir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Ty Doran, Matt Long, Holly Taylor
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(IMDb: 6)
Wolf Pack izle Everett ve Blake, Kaliforniya'da çıkan bir yangının korkunç bir doğaüstü yaratığı uyandırmasının ardından hayatlarının sonsuza dek değiştiğini fark eder. Yaralı gençler anlaşılmaz bir şekilde birbirlerine ve on altı yıl önce başka bir gizemli orman yangınından sonra bir korucu tarafından evlat edinilen kardeş ikizler Harlan ve Luna'ya çekilirler. Dolunay yükselirken dört genç, onları birbirine bağlayan sırrı çözmek için bir araya gelir: bir kurt adam ısırığı ve kanı.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Armani Jackson, Bella Shepard, Tyler Lawrence Gray, Chloe Rose Robertson, Sarah Michelle Gellar
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 5.6)
Willow dizisi tüm bölümleri sitemizde iyi seyirler. Willow, yıllarca tecritte yaşadıktan sonra, kaçırılan ikiz kardeşini kurtarmak için bir grup savaşçıya katılmayı planlayan cesur Prenses Kit'in hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Warwick Davis, Ellie Bamber, Ruby Cruz, Dempsey Bryk, Erin Kellyman
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
(IMDb: 5.5)
Netflix'in 2023 yapımı yerli dizilerinden bir tanesi olan Şahmaran tüm bölümleriyle sitemizde Şahsu, öğretim görevlisi olarak gittiği Adana’da yıllar önce annesini terk eden büyükbabasıyla yüzleşmeye kararlıdır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran’ın soyundan gelen ve Mar adı verilen sıradışı ve gizemli bir topluluğun ortasında bulur. Aşkın ve bilgeliğin en büyük sembollerinden olan Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, Şahsu’nun da gelmesiyle tarihi kehanetin tamamlanmasını beklemektedir. Büyükbabasından geçmişin hesabını sormak üzere yola çıkan Şahsu’nun Maran ile yollarının kesişmesiyle bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Serenay Sarıkaya, Burak Deniz, Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Ebru Özkan
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
(IMDb: 6.6)
Prima Doll dizisi tüm bölümleri yabancidizilertv.com adresinde Prima Doll 1080p hd kalitesinde izleyebilirsiniz
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Azumi Waki, Tomori Kusunoki, Miyu Tomita, Yuki Nakashima, Akari Kito
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi
The Witcher: Blood Origin izle, The Witcher'daki olayların yaşandığı dünyadan 1200 yıl önce, elflerin dünyasında geçen The Witcher: Blood Origin zamana yenik düşmüş bir hikâyeyi, ilk Witcher prototipinin yaratılmasını anlatıyor. Ayrıca canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünyaya dönüştüğü, dönüm noktası niteliğindeki "Kürelerin Birleşimi"ne yol açan olaylar da gözler önüne seriliyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Laurence O'Fuarain, Sophia Brown, Michelle Yeoh, Lizzie Annis, Mirren Mack
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Filtrele 245 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori
ads
Reklamı Kapat